Bestsellery

Easy Descaler Odkamieniacz w płynie 500 ml Faren

Dostępny

Easy Descaler

8020089989616

Faren

Czytaj cały opis

28,20 zł brutto 22,93 zł netto

Easy Descaler produkt przeznaczony do usuwania osadów wapiennych z sanitariatów oraz urządzeń gospodarstwa domowego. Doskonale sprawdzi się jako środek do odkamieniania czajników, ekspresów do kawy, pryszniców itd.

Zastosowanie:

  • przeznaczony do sprzętu gospodarstwa domowego
  • eliminuje osady wapienne z urządzeń
  • bezpieczny dla urządzeń agd
  • usuwa osady wapienne

Sposób użycia dla czajnika:

  • Napełnić czajnik wodą do połowy, doprowadzić do punktu wrzenia i wyłączyć urządzenie. Wlać 1 dawkę preparatu ok. 100 ml do przegotowanej wody i pozostawić na 10 minut. Po tym czasie wylać roztwór z czajnika i powatórzyć operację, używając TYLKO czystej wody. Następnie jeszcze raz dokładnie przepłukać czajnik.

Sposób użycia dla żelazka:

  • Przygotować rozcieńczony roztwór w proporcji 1 dawka preparatu na 6 dawek wody (dawka 100ml). Rozgrzać żelazko do średniej temperatury i wlać przygotowany roztwór do pojemnika na wodę. Naciskać przycisk pary, aż roztwór zostanie całkowicie opróżniony z pojemnika. Powatórzyć operację, używając TYLKO zimnej wody.

Sposób użycia dla expresu do kawy:

  • Do przeprowadzenia jednego procesu należy użyć 100 ml płynu odkamieniającego, co oznacza, że odkamieniacz na 5 cykli odkamieniania. Prawidłowe stosowanie odkamieniacza zależy od rodzaju ekspresu, dlatego należy stosować się do instrukcji dołączonej do urządzenia.

pojemność [l]: 0.5

konsystencja: płyn

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Easy Descaler Odkamieniacz w płynie 500 ml Faren

Napisz swoją opinię

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Mogą Cię zainteresować podobne produkty

8 innych produktów w tej samej kategorii