Filtruj według

Waga

Waga

  • 0,4kg - 0,6kg

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 170,00 zł

Kolor

Kolor

Bestsellery

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 2 produktów.

Aktywne filtry

Czujniki gazu i czadu

Powszechnie wiadomo, że ulatniający się gaz stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia. Może prowadzić do zatrucia przebywających w mieszkaniu osób, a każda, nawet najmniejsza jego ilość zwiększa ryzyko wybuchu. Aby tego uniknąć warto w swoim domu zainstalować czujnik gazu, który w porę wykryje zagrożenie i zadba o nasze bezpieczeństwo.

Wycieki gazu ziemnego, gazu z butli czy też awarie urządzeń gazowych zdarzają się niestety bardzo często. Zaopatrzenie naszego domu w czujnik gazu zapobiegnie potencjalnym szkodom. Czujnik gazu ostrzega nas od razu, gdy tylko stężenie niebezpiecznej substancji przekroczy dozwoloną normę. Dźwięk sygnału ostrzegawczego jest na tyle głośny, że nie da się go nie usłyszeć. Alarm pozwoli podjąć odpowiednie środki ostrożności.

Czujnik gazu zalecany jest wszędzie tam, gdzie znajdują się urządzenia na gaz, takie jak piec centralnego ogrzewania, kuchenka, czy piecyk do ciepłej wody. Warto więc czujnik gazu zainstalować w kotłowni, kuchni i łazience, co zapewni wszystkim bezpieczne korzystanie z tych pomieszczeń.