Filtruj według

Waga

Waga

  • 0,076kg - 0,16kg

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 32,00 zł

Bestsellery

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 4 produktów.

Aktywne filtry

Termometry i manometry

W naszym e- sklepie znajdziesz wysokiej jakości termometry i manometry, które służą do wykonania odpowiedniego pomiaru ciśnienia lub temperatury, zarówno w instalacjach wodnych, jak i grzewczych. Termometry i manometry z naszej stałej oferty handlowej mogą być swobodnie montowane na kotłach grzewczych, a także na różnego rodzaju ogrzewaczach wody użytkowej. Poza tym, polecane przez nas termometry i manometry służą także do montażu na wielu typach separatorów powietrza lub bezpośrednio na samej instalacji.

Termometry i manometry – urządzenia do skutecznego pomiaru ciśnienia i temperatury w instalacjach wodnych oraz grzewczych

Połączenie dwóch wyżej wymienionych funkcji, czyli urządzenie typu termo-manometr, to solidnie wykonany wyrób w odpowiednio zabezpieczonej obudowie. Dzięki zastosowaniu funkcji pomiaru ciśnienia i temperatury w jednym, możesz ograniczyć do minimum ilość montowanych sprzętów na swoich instalacjach wodnych i grzewczych. Proponowane przez nas termometry i manometry są bezawaryjne i dostosowane do niekorzystnych warunków zewnętrznych, jakie panują wokół instalacji grzewczych i wodnych, zarówno w domach, mieszkaniach, jak i budynkach publicznych.