

Przepływowy nadumywalkowy podgrzewacz wody Kospel EPS2-5,5 TWISTER o mocy 5,5 kW.
Dostępny
EPS2-5,5.R.TWISTER
Podgrzewacz wody - przepływowy elektryczny umywalkowy z przełącznikiem mocy 5,5KW KOSPEL TWISTER EPS2-5,5
Podgrzewacz jest urządzeniem bezciśnieniowym, współpracuje ze specjalną baterią trójdrożną dołączoną do kompletu.
Drobno strumieniowy perlator zapewnia komfortowe użytkowanie oraz do 50% oszczędności wody i energii.
Przełącznik mocy w podgrzewaczu 5,5kW umożliwia ograniczenie mocy urządzenia do 4,4kW.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Brak metod dostawy dla tego produktu.
DEFRO KOMPAKT EkoPELL to kocioł spełniający najwyższe rygorystyczne normy czystości spalin oraz sprawności. Przystosowany do spalania biomasy w postaci peletu. Wyposażony jest w innowacyjny sterownik obsługujący 6 pomp oraz zawór mieszający, regulator umożliwia dodatkowo podłączenie modułów sterowania GSM.
Pakiet Kocioł 1-funkcyjny kondensacyjny VC 206/5-5 EcoTec Plus 4,2-21,2kW + VIH R150
Kocioł gazowy kondensacyjny Defro DCG Comfort 25 1F 24kW czarny - jednofunkcyjny
Defro Smart Ekopell to kocioł łączący najlepsze cechy kotła pelletowego. Posiada regulacje pracy kotła w oparciu o przepływ powietrza przez wymiennik oraz efektywny i wysokowydajny palnik pelletowy wykonany z najlepszych materiałów z opcją automatycznego czyszczenia.
Kocioł Defro Beta Plus z podajnikiem przystosowany do spalania biomasy w postaci pelletu. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego KCO-BETA-30-P ogrzewania.
Sigma E to kocioł spełniający najwyższe rygorystyczne normy czystości spalin oraz sprawności. Przystosowany do spalania węgla kamiennego asortymentu eko-groszek. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego.
DEFRO Bio Slim to kocioł spełniający najwyższe rygorystyczne normy czystości spalin oraz sprawności. Przystosowany do spalania biomasy w postaci peletu. Wyposażony jest w efektowny i wysokowydajny palnik pelletowy wykonany z najlepszych materiałów z opcją automatycznego czyszczenia.