• Nowoczesna Armatura Łazienkowa Deante
  Nowoczesna Armatura Łazienkowa Deante
  355 Wyświetleń Polubień

  Jeśli aranżujesz swoją kuchnię i łazienkę, to z pewnością poszukujesz trwałych, estetycznych i łatwych do montażu elementów wyposażenia. Do tej kategorii z pewnością należy nowoczesna armatura Deante z gwarancją na jej bezawaryjne działanie.   Funkcjonalna łazienka lub kuchnia to pomieszczenia, w których wiele osób spędza sporo czasu, dlatego też powinny one być wyposażone m.in. w wysokiej jakości armaturę. W trakcie kompletowania poszczególnych produktów do tego pomieszczenia, powinieneś...

  Czytaj więcej
 • ENGO Controls - Lider wśród sterowania ogrzewaniem SMART Home
  ENGO Controls - Lider wśród sterowania ogrzewaniem SMART Home
  231 Wyświetleń Polubień

  Trwający przez wiele miesięcy sezon grzewczy może poważnie nadszarpnąć Twój budżet. Rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w nowoczesne systemy grzewcze. Obniż rachunki za ogrzewanie z urządzeniami Engo Controls i ciesz się komfortową temperaturą w każdym pomieszczeniu swojego domu.

  Czytaj więcej
 • Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  128 Wyświetleń Polubień

  Elementy montażowe i instalacyjne łazienkowej ceramiki i armatury nie prezentują się estetycznie. Widoczne przewody, spłuczki, rurki i odpływy trudno uznać za ozdobę. Możemy jednak je ukryć.

  Czytaj więcej
 • Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  354 Wyświetleń Polubień

  W projekcie nowoczesnej łazienki stawiamy na rozwiązania, które dobrze wyglądają, a jednocześnie są funkcjonalne – proste w obsłudze i utrzymaniu w czystości. To dlatego we współczesnych łazienkach klasyczny brodzik prysznicowy coraz częściej zastępuje kabina walk-in.

  Czytaj więcej
 • Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  382 Wyświetleń Polubień

  Pellet to innowacyjny rodzaj paliwa, który zdobywa wielu zwolenników. Cechuje się wysoką kalorycznością oraz wartością opałową. Co ważne - ma bardzo niską zawartość siarki oraz popiołu i emituje niewielkie ilości spalin – to dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie „czystą” obsługę pieca.

  Czytaj więcej
 • Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  Czyszczenie grzejników łazienkowych - kilka ważnych podpowiedzi
  576 Wyświetleń Polubień

  Grzejniki łazienkowe kupujemy zwykle z myślą o ich walorach użytkowych: "najważniejsze, aby skutecznie ogrzewały pomieszczenie, a w razie potrzeby posłużyły jako wieszak na ręczniki lub mokre pranie". Jednak w stylowej łazience znaczenie mają detale – grzejniki łazienkowe, choć przede wszystkim funkcjonalne, powinny pasować do wystroju i być zadbane. Z tego powodu wiele dostępnych modeli cechuje ciekawy design - są zaprojektowane jako użytkowe, ale i piękne elementy wyposażenia łazienki.

  Czytaj więcej
 • Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  Wyposażenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami
  119 Wyświetleń Polubień

  Codzienne czynności, które dla osób bez problemów z przemieszczaniem się nie stanowią problemu, często okazują się wyzwaniem dla osób z niepełnosprawnościami. Do swojej dyspozycji mają one jednak wiele rozwiązań, które pozwalają im na większą samodzielność i niezależność. Odpowiednio wyposażona łazienka to w tym przypadku konieczność, aby osoby z niepełnosprawnościami, ograniczeniami ruchu oraz starsze mogły wygodnie i bezpiecznie zadbać o higienę.

  Czytaj więcej
 • Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  Automatyczny korek do umywalki - zamontuj go sprawnie
  279 Wyświetleń Polubień

  Automatyczny korek w łazienkowej umywalce to rozwiązanie, na które konsumenci decydują się coraz częściej. Estetyczny wygląd, funkcjonalność i wręcz dziecinna łatwość obsługi sprawiają, że cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy bowiem jeden ruch, aby zablokować odpływ wody i kolejny –  aby usunąć z ją z umywalki. Proste? Banalne!

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 50 (7 Pages)
Blog navigation