• Zmiękczacze do wody USTM
  Zmiękczacze do wody USTM
  13 Wyświetleń Polubień

  Niezawodne w działaniu zmiękczacze do wody USTM stanowią świetne rozwiązanie, zarówno dla właścicieli budynków mieszkalnych, jak i pomieszczeń biurowych. To urządzenia, dzięki którym można pozbyć się problemu twardej wody, przeznaczonej nie tylko do spożywania, ale również zabiegów higienicznych, prania i sprzątania.

  Czytaj więcej
 • Kotły gazowe Defro
  Kotły gazowe Defro
  14 Wyświetleń Polubień

  Niezawodne w działaniu kotły gazowe Defro to urządzenia wyróżniające się zaawansowanymi parametrami technicznymi Sprzęt ten służy do ogrzewania pomieszczeń i wody.

  Czytaj więcej
 • Wymienniki CWU do pomp ciepła
  Wymienniki CWU do pomp ciepła
  14 Wyświetleń Polubień

  Zaawansowane technologicznie wymienniki CWU do pomp ciepła wyróżniają się odpowiednią konstrukcją. Gwarantuje ona niezawodne działanie tych urządzeń przez wiele lat ich intensywnej eksploatacji.

  Czytaj więcej
 • Nowoczesna Armatura Łazienkowa Deante
  Nowoczesna Armatura Łazienkowa Deante
  400 Wyświetleń Polubień

  Jeśli aranżujesz swoją kuchnię i łazienkę, to z pewnością poszukujesz trwałych, estetycznych i łatwych do montażu elementów wyposażenia. Do tej kategorii z pewnością należy nowoczesna armatura Deante z gwarancją na jej bezawaryjne działanie.  Funkcjonalna łazienka lub kuchnia to pomieszczenia, w których wiele osób spędza sporo czasu, dlatego też powinny one być wyposażone m.in. w wysokiej jakości armaturę. W trakcie kompletowania poszczególnych produktów do tego pomieszczenia, powinieneś...

  Czytaj więcej
 • ENGO Controls - Lider wśród sterowania ogrzewaniem SMART Home
  ENGO Controls - Lider wśród sterowania ogrzewaniem SMART Home
  273 Wyświetleń Polubień

  Trwający przez wiele miesięcy sezon grzewczy może poważnie nadszarpnąć Twój budżet. Rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w nowoczesne systemy grzewcze. Obniż rachunki za ogrzewanie z urządzeniami Engo Controls i ciesz się komfortową temperaturą w każdym pomieszczeniu swojego domu.

  Czytaj więcej
 • Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  Stelaż podtynkowy - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem montażu?
  196 Wyświetleń Polubień

  Elementy montażowe i instalacyjne łazienkowej ceramiki i armatury nie prezentują się estetycznie. Widoczne przewody, spłuczki, rurki i odpływy trudno uznać za ozdobę. Możemy jednak je ukryć.

  Czytaj więcej
 • Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  Czyszczenie odpływu prysznicowego - instrukcja krok po kroku
  547 Wyświetleń Polubień

  W projekcie nowoczesnej łazienki stawiamy na rozwiązania, które dobrze wyglądają, a jednocześnie są funkcjonalne – proste w obsłudze i utrzymaniu w czystości. To dlatego we współczesnych łazienkach klasyczny brodzik prysznicowy coraz częściej zastępuje kabina walk-in.

  Czytaj więcej
 • Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  Jak obliczyć zużycie paliwa w kotłach na pellet?
  469 Wyświetleń Polubień

  Pellet to innowacyjny rodzaj paliwa, który zdobywa wielu zwolenników. Cechuje się wysoką kalorycznością oraz wartością opałową. Co ważne - ma bardzo niską zawartość siarki oraz popiołu i emituje niewielkie ilości spalin – to dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie „czystą” obsługę pieca.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 8 of 53 (7 Pages)
Blog navigation